O mne

O mne

Ahojte,

Volám sa Martin, som podnikateľ, redaktor a influencer, ktorý je pre mnohých známy najmä ako zakladateľ dvoch úspešných YouTube kanálov s rovnakým úvodným sloganom Zaujalo ma, pretože sú, ako to už z názvu vyplýva, predovšetkým o tom, čo ma zaujalo.

Na Youtube kanáli Zaujalo ma AI sa venujem fascinujúcim novinkám zo sveta umelej inteligencie (AI), ktoré dopĺňam o rôzne návody a recenzie k tým najzaujímavejším z nich. V spojitosti s tým robím aj školenia o AI. V prípade záujmu ma stačí kontaktovať cez formulár, ktorý nájdete v tejto sekcii.

Na tom druhom YouTube kanáli s veľmi podobným názvom Zaujalo ma Krypto & Fintech a rovnako tak na internetových spravodajských portáloch FTnews.sk a Kryptonovinky.sk sa venujem témam súvisiacim s finančnými trhmi a kryptomenami na čele s Bitcoinom.

Cez tieto informačné kanály na dennej báze informujem o aktuálnych informáciách zo sveta AI, financií a zo sveta kryptomien.

V ponuke môjho internetového obchodu, ktorý nájdete na týchto stránkach, sa preto nachádzajú predovšetkým produkty, ktoré sú spojené s BTC, či už ide o oblečenie, slovenské a české knihy o kryptomenách alebo rôzne doplnky od vôni do auta až po RecoverySeed-y pre bezpečný zápis vášho seedu, ktorý je alfou a omegou prístupu do kryptomenových privátnych peňaženiek.

Moja história

Kryptomenám sa aktívne venujem od úvodu roka 2018, kedy som založil portál Kryptonovinky.sk s pôvodným cieľom, aby som prehĺbil aj svoje vlastné vedomosti o tejto problematike.

Od roku 2020 som aktívny aj na YouTube, kde som najprv započal neúspešnú kariéru so športovými videami, ale následne aj omnoho vydarenejšiu éru YouTubera zameraného na kryptomeny na čele s Bitcoinom a neskôr na finančné trhy a umelú inteligenciu (AI). Postupne som tak vybudoval úspešný slovenský YouTube kanál zameraný na digitálne aktíva a tiež úspešný kanál o umelej inteligencii.

Súčasťou YouTube kanála Zaujalo ma Krypto & Fintech sa stali nielen edukačné videá, ale aj denná rubrika Kryptoraňajky s pravidelnou porciou správ zo sveta kryptomien a od roku 2022 aj rubrika Trhydnes, v rámci ktorej informujem o čerstvých správach z finančných trhov.

V roku 2023 pribudol do môjho portfólia YouTube kanál o umelej inteligencii s veľmi podobným názvom Zaujalo ma AI.

Aktívny som priebežne aj na Twitteri, kde mam vyše 10 000 followeov a tiež na sociálnych sieťach Instagram a TikTok.

Mojim primárnym cieľom je prinášať objektívne správy. Z môjho obsahu je zároveň zrejmé, že inklinujem najmä k Bitcoinu, ktorý považujem za jedinú skutočne decentralizovanú kryptomenu a tiež jedinú, pri ktorej verím, že tu s nami určite bude aj o 10 rokov. Nepovažujem sa však za bitcoinového maximalistu a preto sa snažím podrobne sledovať aj dianie na altcoinovej scéne.

Téma umelej inteligencie si ma získala v roku 2023, kedy som si uvedomil, že ide o ďalšiu revolúciu, ktorej chcem byť súčasťou. Kým Bitcoin prináša revolúciu vo svete financií, AI vo svete technológii a pracovných príležitosti. Ja chcem byť toho súčasťou, pričom chcem pomôcť tým, ktorí si tieto príležitosti uvedomujú.

Medzi moje ďalšie záujmy patrí šport (hrával som hokejbal a basketbal), posilňovňa a pochopiteľne a neprekvapujúco predovšetkým moja rodina, keďže som hrdým otcom, a samozrejme aj blízki priatelia kamaráti.

Newsletter

Nákupný košík