O mne

O mne

Ahojte,

volám sa Martin a som zakladateľ YouTube kanálu Zaujalo ma a tiež spravodajských portálov Kryptonovinky.sk a FTnews.sk. Cez tieto informačné kanály na dennej báze informujem moje publikum o aktuálnych informáciách zo sveta financií a kryptomien, medzi ktorými mám len jedného hlavného favorita, ktorým je Bitcoin.

V ponuke môjho internetového obchodu, ktorý nájdete na týchto stránkach, sa preto nachádzajú predovšetkým produkty, ktoré sú spojené s BTC, či už ide o oblečenie, slovenské a české knihy o kryptomenách alebo rôzne doplnky od vôni do auta až po RecoverySeed-y pre bezpečný zápis vášho seedu, ktorý je alfou a omegou prístupu do kryptomenových privátnych peňaženiek.

Kryptomenám sa aktívne venujem od úvodu roka 2018, kedy som založil portál Kryptonovinky.sk s pôvodným cieľom, aby som prehĺbil aj svoje vlastné vedomosti o tejto problematike. Od roku 2020 som aktívny aj na YouTube, kde som najprv započal neúspešnú kariéru so športovými videami, ale následne aj omnoho vydarenejšiu éru YouTubera zameraného na kryptomeny na čele s Bitcoinom. Postupne som tak vybudoval najväčší slovenský YouTube kanál zameraný na digitálne aktíva.

Súčasťou YouTube kanála Zaujalo ma sa stali nielen edukačné videá, ale aj denná rubrika Kryptoraňajky s pravidelnou porciou správ zo sveta kryptomien a od roku 2022 aj rubrika Trhydnes, v rámci ktorej informujem o čerstvých správach z finančných trhov. Aktívny som aj na Twitteri, kde mam vyše 10 000 followeov a tiež na sociálnych sieťach Instagram a TikTok.

Mojim primárnym cieľom je prinášať objektívne správy. Z môjho obsahu je zároveň zrejmé, že inklinujem najmä k Bitcoinu, ktorý považujem za jedinú skutočne decentralizovanú kryptomenu a tiež jedinú, pri ktorej verím, že tu s nami určite bude aj o 10 rokov. Nepovažujem sa však za bitcoinového maximalistu a preto sa snažím podrobne sledovať aj dianie na altcoinovej scéne.

Medzi moje ďalšie záujmy patrí šport (hrával som hokejbal a basketbal), posilňovňa a pochopiteľne a neprekvapujúco predovšetkým moja rodina, keďže som hrdým otcom, a samozrejme aj blízki priatelia kamaráti.

Pokiaľ ide o ciele, chcem, aby sa ďalej rozrastali projekty, ktoré som založil počnúc od oboch webov až po YouTube kanál, ktorý je mojou veľkou vášňou. Som presvedčený, že táto cesta je stále len na začiatku a budú naplnené všetky moje vízie s tým spojené. Mám ešte veľa ambícióznych nápadov, ktoré čakajú na realizáciu.

Twitter feed

Nákupný košík